حریم خصوصی

سورنتا یک گالری از صدها طرح برای چاپ بر روی لباس است که خدمات خود را از طریق وب‌سایت www.sorenta.ir ارائه داده و با کاربرانش از تمام نقاط ایران و جهان از طریق این وب‌سایت، شبکه‌های اجتماعی مرتبط با آن و شماره تماس‌های رسمی سورنتا ارتباط برقرار می‌کند. برای ارائه خدماتی امن و مطمئن، سورنتا اطلاعات هویتی (از جمله نام، نام خانوادگی، آدرس، شماره تلفن و ایمیل) و برخی اطلاعات شخصی (از جمله تاریخ تولد، شغل و سلیقه فرهنگی) را از کاربران درخواست می‌کند. اطلاعات هویتی کاربر جهت صدور فاکتور و پردازش سفارش مورد نیاز است و کاربر باید آنها را در حساب کاربری خود وارد کند. اما ورود اطلاعات شخصی برای کاربر اختیاری است و ارائه آنها به سورنتا امکان می‌دهد که خدمات بهتری را برای کاربر خود فراهم آورد.
تمامی مکاتبات سورنتا از طریق درگاه‌های رسمی سورنتا به آدرس و تلفن کاربر که در حساب کاربری‌اش وارد شده است، صورت می‌پذیرد و سورنتا هیچ آدرس و شماره دیگری را از سوی کاربر معتبر نمی‌داند. در نتیجه، درج آدرس، شماره تلفن و ایمیل از سوی کاربری در حساب کاربری به منزله تایید صحت اطلاعات از سوی وی است. سورنتا تمامی روند پردازش سفارش را از طریق پیام کوتاه به اطلاع کاربر می‌رساند. در صورت عدم قطعیت در اطلاعات کاربر، سورنتا می‌تواند اطلاعات تکمیلی را از وی درخواست کند. کاربران سورنتا می‌توانند نام، تلفن و آدرس شخص دیگری را جهت تحویل کالای خود اعلام کنند و سورنتا تنها جهت تحویل همان سفارش از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.
سورنتا جهت بهبود خدمات، ارائه پیشنهادات دقیق‌تر به کاربران، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی، ارتباط بهتر با مشتری‌ها و تحقیقات بازاریابی اطلاعات کاربران را تحلیل و بررسی می‌کند. همچنین از این اطلاعات جهت اطلاع‌رسانی رویدادها و خبرها، به‌روزرسانی‌ها، خدمات ویژه و طرح‌های تشویقی استفاده خواهد کرد. کاربران همواره این حق را دارند که با لغو عضویت در خبرنامه، از دریافت ایمیل‌ها و پیامک‌های سورنتا انصراف دهند.
شماره‌های رسمی سورنتا همواره در صفحه تماس با ما اعلام شده‌اند. ارسال هرگونه پیام کوتاه یا ایمیل غیر از آنچه در این صفحات آمده سوءاستفاده از نام سورنتا و تخلف محسوب شده و سورنتا حق پیگیری از مراجع قانونی را برای خود محفوظ می‌دارد. سورنتا از تمامی کاربران خود درخواست دارد که در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرقانونی سریعاً به روابط عمومی سورنتا گزارش دهند تا پیگیری‌های قانونی را صورت دهد.
سورنتا ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب‌سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، سورنتا می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.
کاربران سورنتا موظف‌اند در حفظ و نگهداری رمز عبور خود نهایت دقت را داشته باشند و از هر گونه سوءاستفاده احتمالی جلوگیری کنند. سورنتا هویت شخصی، نام کاربری و رمز عبور کاربران خود را محرمانه تلقی می‌کند و آنها را هرگز به شخص ثالث و یا سازمان دیگری منتقل نخواهد کرد. تنها با حکم قانونی از مراجع ذی‌صلاح سورنتا چنین اطلاعاتی را در اختیار نهادهای دولت قرار خواهد داد.
سورنتا برای ارائه بهترین عملکرد خود IP و کوکی‌های کاربران را جمع‌آوری می‌کند. از همین رو، سرور و لایه‌های امن سورنتا به گونه‌ای طراحی شده‌اند که حداکثر امنیت را برای حفظ اطلاعات فراهم کنند و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری به عمل آورند.